Presidenti konsensual ideal

Fatos Nano (7% people answered this) Josephina Topalli (7% people answered this) Alibeaj (0% people answered this) Patozi (1% people answered this) Pellumb Xhufi (83% people answered this) 55 people voted. Pellumb Xhufi per President Pellumb…Read More

Update on April 28, 2012

Shikoni sondazhin paraprak: A do te pyeten ndonjehere shqiptaret se cfare mendimi kane dhe cilin duan?

Pellumb Xhufi

Pellumb Xhufi eshte nder figurat me serioze e dinjitoze te Historiografise shqiptare ! Ai eshte model i njeriut intelektual, te drejte dhe te pakompromentueshem ! Koha duhet te jete e njerezve te tille !! Sindi Zonja
to comment