Protesta, festa, helli, analistët dhe Alexa

http://www.gazetastart.com/lajme/Forum/14987/ Të gjithë shqiptarët kanë mëse dy javë që janë bombarduar sistematikisht disa herë në ditë nga thirrjet e opozitës dhe të mazhorancës për të zaptuar bulevardin dhe sheshin e vetëm të mbetur “Nënë Tereza” (pasi i…Read More

SHQİPTARE NGADO QE JENİ ; Skandal, ushtarët grekë thirrje kundër shqiptarëve... Bojkot mallrave GREKE!

http://www.gazetastart.com/lajme/Aktualitet/13165/ Skandal, ushtarët grekë thirrje kundër shqiptarëve Athinë – Një tjetër skandal ka përfshirë radhët e ushtrisë greke, me fyerjet ndaj shqiptarëve dhe turqve. Gjatë ditës së djeshme, Forcat Speciale të…Read More

GEZUAR FESTEN E FLAMURIT DHE KURBAN BAJRAMIN

TE NDERUAR SHQIPTARE KUDO QE JENI, JU UROJME GEZUAR FESTEN E PAVARESISE. GJITHASHTU I UROJME TE GJITHE BESIMTAREVE MUSLIMANE SHQIPTARE KUDO QE JANE GEZUAR KURBAN BAJRAMIN... QOFSHIN KETO FESTA NJE SHTYSE ME SHUME PER BASHKIMIN E SHQIPTAREVE, NDARJEN E…Read More

GEZUAR BAJRAMIN...

GEZUAR FITER BAJRAMIN TE GJITHE BESIMTAREVE MUSLIMANE TE GRUPIT DHE GJITHE SHQIPTAREVE ANEMBANE BOTES KUDO QE TE JENE. QOFTE KJO FESTE NJE SHKAK PER TE BASHKUAR SA ME SHUME SHQIPTAR PA DALLIM FEJE E KRAHINE. PACI GEZIME DHE HARMONI NE FAMILJET TUAJA. UROJME…Read More

Lutja ime për një Universitet të Ri...

Lutja ime për një Universitet të Ri Agron TUFA http://www.gazetastart.com/analist.php?kategoria=Analistet&nr=838&k=60489 Ah, o Zot, sikur të isha aq i pasur, sa të ngrija një Universitet të Ri! Ku të mos kishte rektorë, dekanë e shefa që vihen dhe…Read More

Komunitetet fetare kundër martesave homoseksuale

http://www.gazetastart.com/lajm.php?kategoria=Aktualitet&nr=3656 Komunitetet fetare kundër martesave homoseksuale Tiranë - Këshilli Ndërfetar i Shqipërisë ka kundërshtuar nëpërmjet një letre të hapur drejtuar kryeministrit të vendit nismën e hartimit të…Read More

Pershendetje Miq!

Te nderuar miq qe e doni Shqiperine. Ndani dy minuta dhe ftojini shoket per te treguar qe e duam Memedhene tone... Paqe dhe Zoti ju bekofte te gjitheve... Patience in others is LOVE,Patience in yourself is HOPE,Patience in GOD is FAITH... Mos e humbni…Read More
See more
to comment