Progress

23 signed
77 more needed

Sign the Petition to

українці

Політичною партією «Братство» висувається пропозиція відзначати готське хрещення та святкувати 1700-ліття хрещення України.  

http://104207.bratst00.web.hosting-test.net/ua/poslannya/4756-vidznachennya-gotskogo-hreschennya-ukrayini

Подібні алогізми у цивілізованому суспільстві прийнято не помічати. Та у даному випадку йдеться про ідеологічну диверсію проти української нації. Неправильне трактування історії і наповнення її ворожим ідеологічним змістом веде до творення нової викривленої свідомості сучасників. Оскільки націю творять міфи про минуле, не можна не реагувати на спроби змінити свідомість української людини, впровадити чужі ідеологеми в тіло Національного Організму. Від національної свідомості залежить усвідомлення нацією себе та її майбутнє. Також мова йде про захист честі і слави наших предків.  

1700 років тому (ІІІ ст..) готи прийшли як окупанти на територію України, створивши свою державу Рейхготланд. Вони намагалися поневолити наших предків. У середині IV ст.. тубільні нації зібралися з силами для повстання. Національний союз гунів уклав домовленість з національним союзом антів спрямований проти готів. До гунів, що локалізувалися на території Лівобережної України, почали стягуватися воїни з інших територій України. Вождь готів Германаріх, дізнавшись про це, почав рухатися з своїм військом на захід, сподіваючись на допомогу вестготів. Йому перекрили дорогу війська союзу антів на чолі з головою антського союзу Божем. На полі бою анти виграли битву у готів. Після чого Германаріх пішов на підступ, запросивши Божа і еліту антів на свято, наче б то з метою примирення. Там Германаріх захопив у полон і розіп’яв Божа, його синів та 70 його побратимів на хрестах за відмову покоритися готам. Це відбулося 5783 р. (375). Все ж таки антські війська об’єдналися з військами гунів і завдали дошкульної поразки готам. Готи тікали аж за Ельбу від гніву гунів та антів. Германаріх покінчив життя самогубством втративши все, а найголовніше - велику німецьку державу.  

Так, на початку ІV ст.. готи прийняли християнство. Але корінні нації українських територій тримались національної віри. Коли наші предки вибороли собі свободу вони  сприймали Рим і його релігію як загрозу власному свобідному існуванню. Християни- готи чимало посприяли негативному ставленню до християнства антів та гунів. Гунська еліта, на чолі національних союзів, протистояла Риму і його релігії, особливо за часів Гатила (Атілли). Цю славну традицію продовжили Олег, Ігор, Святослав. Запорозька республіка протистояла Османській імперії, яка претендувала на римський спадок. Українські повстанці воювали проти Москви - ІІІ Риму та ІІІ Рейху, які теж позиціонували себе  продовжувачами традицій Риму.  Тому, впроваджувати у свідомість українця ідеї наче б то Київ повинен продовжувати римські християнські традиції і святкувати хрещення готів у IV ст.. – це провести ідеологічну диверсію проти Нації.  

1.Готи перебували на території України у якості окупантів. Намагаючись повністю поневолити наших предків вони розіп’яли еліту антів. Тому святкувати 1700 років хрещення - це святкувати вбивство Божа, його синів та 70 його лицарів.  

2.Хрестилися не землі, а люди. Хрестилися готи, а не анти, гуни, алани, роксолани, росомони… Предки українців не хрестилися у ІVст. 

3.Війна національних союзів гунів та антів мала ознаки національно-визвольної і релігійної війни 

4.Кожен воїн, хто пролив кров у обороні свободи нашої нації є святим героєм! Серед них і князь Бож з 70-ма побратимами. Подвиг Божа і 70 антів-мучеників, що не зрадили віри і загинули на хрестах за свободу рідної землі, повинен вшановуватися на державному рівні. Жертвою таких героїв жива Україна! Просимо всіх небайдужих українців, громадські та релігійні організації, приєднатися до захисту доброї слави наших предків. За нашу націю на хрестах загинули Бож його сини та 70 лицарів, а не Христос. Тому не можна дозволити ворогам України та Церкві святкувати їх розп’яття.  Ідеологічний центр «Руська Спадщина»  http://www.ruskaspadshina.net/

Signed,

Олег Хоругин

This petition closed over 5 years ago

How this will help

Захистимо світлу пам'ять наших предків-героїв

to comment