Brigade logo
Causes is now part of Brigade – the world's first network for voters.
Join Brigade to take action on issues and elections that matter to you.
Take me to Brigade

Sign the Petition to

Deputies of Kyiv City Council

Звернення до депутатів Київради

Я живу у Києві. 

Я не погоджуся, аби в мене забирали мої права.  Відмову центральної влади призначити вибори в Києві я вважаю спробою узурпувати владу в моєму місті.  

І щоб не вирішили її представники, які називають себе "Конституційний суд", я хочу нагадати своїй міський раді, що її повноваження закінчуються у травні цього року. Якщо будь-який депутат моєї міської ради спробує вважати себе депутатом після травня - він стане для мене самозванцем, який без мого дозволу і за мої гроші розпоряджається майном та землею моєї громади.  

Як громадянин, виборець та платник податків громади я забороняю це робити. 

2-го червня о 16:00 я прийду на збори громади під Київраду, аби заявити свою позицію. Якщо мою думку проігнорують, я створюватиму справжні органи самоорганізації в своєму місті.   

Я хочу мати право голосу, обирати владу у власному місті. Хочу, аби мої представники були мені підзвітними, аби вони працювали на користь громади, представляли мої інтереси, а не лише ділили землю та майно невідомо для кого. Вимагаю, аби усі витрати, за які я сплачую як член громади, були відкриті в Інтернеті до останньої платіжки. Щоб про усі рішення, які приймаються від мого імені, спочатку запитували мою думку. І щоб за ухвалення та виконання цих рішень були конкретні відповідальні. 

Попереджаю - я киянин, за мій кошт та з мого дозволу існує місцева влада.  Депутат – знай і пам'ятай про це.

Signed,

Єгор Соболєв

This petition closed about 2 years ago

How this will help

Every signature counts. Take a stance and sign this petition.

19 comments

to comment