Sign the Petition to

Deputies of Kyiv City Council

Звернення до депутатів Київради

Я живу у Києві. 

Я не погоджуся, аби в мене забирали мої права.  Відмову центральної влади призначити вибори в Києві я вважаю спробою узурпувати владу в моєму місті.  

І щоб не вирішили її представники, які називають себе "Конституційний суд", я хочу нагадати своїй міський раді, що її повноваження закінчуються у травні цього року. Якщо будь-який депутат моєї міської ради спробує вважати себе депутатом після травня - він стане для мене самозванцем, який без мого дозволу і за мої гроші розпоряджається майном та землею моєї громади.  

Як громадянин, виборець та платник податків громади я забороняю це робити. 

2-го червня о 16:00 я прийду на збори громади під Київраду, аби заявити свою позицію. Якщо мою думку проігнорують, я створюватиму справжні органи самоорганізації в своєму місті.   

Я хочу мати право голосу, обирати владу у власному місті. Хочу, аби мої представники були мені підзвітними, аби вони працювали на користь громади, представляли мої інтереси, а не лише ділили землю та майно невідомо для кого. Вимагаю, аби усі витрати, за які я сплачую як член громади, були відкриті в Інтернеті до останньої платіжки. Щоб про усі рішення, які приймаються від мого імені, спочатку запитували мою думку. І щоб за ухвалення та виконання цих рішень були конкретні відповідальні. 

Попереджаю - я киянин, за мій кошт та з мого дозволу існує місцева влада.  Депутат – знай і пам'ятай про це.

Signed,

Єгор Соболєв

This petition closed almost 4 years ago

How this will help

Every signature counts. Take a stance and sign this petition.

19 comments

to comment