Pledge to

Закрити усі свої рахунки в Приватбанку

This pledge closed over 4 years ago

How this will help

Я обіцяю закрити усі свої рахунки в Приватбанку і вивести усі свої кошти з цієї установи, якщо 1000 інших клієнтів цього банку пообіцяють зробити те саме.

Чому?

банк ігнорує україномовних клієнтів:

1. Ім'я клієнта завжди заноситься в систему російською мовою. Тобто, якщо ви відкриваєте рахунок в Приватбанку і вас звуть "Іваненко Петро Сергійович", то в системі банку ваше ім'я буде "Иваненко Петр Сергеевич". Ця, російськомовна версія імені, буде використовуватись і на ваших пластикових картках.

2. В системі приват24 листи операціоністу не пропускаються системою, якщо вони написані українською мовою. Оператори онлайн-підтримки в таких випадках, пропонують клієнту написати листа російьскою мовою.

3. При завантаженні головної сторінки сайтe банку, відвідувач отримує російськомовну сторінку, навіть якщо основна мова операційної системи і браузера відвідувача - українська. На україномовну версію можна переключитися тільки вручну.

4. Система Приват24 - повністю російськомовна. Україномовна версія відсутня.

5. Оператори онлайн-підтримки часто не володіють українською мовою.

Проблема добре висвітлена в цій статті

Інші українські банки без проблем використовують українську мову, мають україномовні версії своїх сайтів і онлайн-служб, використовують справжні українські імена для реєстрації клієнтів. Українську мову в своїй роботі успішно використовують не лише фінансові установи, але й багато інших компаній та організацій, які ведуть свою діяльність в Україні.
Приклад інших організацій показує, що впровадження використання української мови в діяльності організації не є технічно складним і залежить лише від політики керівництва у цьому питанні.
Отже, можна зробити висновок, що небажання Приватбанку якісно обслуговувати україномовних клієнтів є цілеспрямованою політикою керівництва цієї установи.

Кожен клієнт, якого не влаштовує якість обслуговування в банку, міг би й самостійно закрити рахунки і припинити користуватися його послугами, але, на мою думку, відмова клієнтів від послуг приватбанку повинна бути масовою і організованою.
Лише спільними зусиллями вдасться досягти розголосу і примусити керівництво банку переглянути свою мовну політику.

P.S.
Тим користувачам ПБ яких питання мови не турбує, хочу нагадати про таке:
1. Власники карток ПБ не можуть придбати залізничні квитки на сайті Укрзалізниці. Банк дбайливо заблокував для вас цю можливість, оскільки він хоче щоб ви купляли квитки через приват24, з додатковою комісією!
2. При кожному вашому візиті до відділення ПБ вам намагаються  "впарити" кредитну картку.
3. В деяких навчальних закладах (зокрема в Полтавському державному педагогічному університеті) у студентів та аспірантів відмовляються приймати платежі за навчання, якщо у них немає кредитних карток.

48 comments

to comment